Vali oma terrass. Leia CAMO süsteem, mis on õige Sinu jaoks

Töödeldud materjal

Traditsiooniliselt töödeldud puitmaterjali kasutamine ei tähenda, et peate selle traditsiooniliselt kinnitama. Saate kinnitusdetailideta pinna, kasutades CAMO tööriistu ja servakruvisid, et laudasid selle servast läbi kinnitada. Kui soovite traditsiooniliselt kinnitatud terrassi, kasutage Premium terrassikruvisid. 34 mm paksuste terrassilaudade paigaldamisel kasutage spetsiaalset tarvikut (artikkel 345089).

Alati küsi, mida soovitab tootja poolne esindaja!

Tooted selle materjaliga kasutamiseks

Terrassikruvid Edge

Sobitage patenteeritud rehakujulise otsaga kruvid Pro-seeria juhikuga, et saavutada lihtsalt ja taskukohaselt nähtavate kinnitusteta pind.

Vaadake toodet>>

LEVER

Painutustööriist LEVER, mida saab seada ühe pöördega, sobib igat tüüpi laudade ja taladega, sirgendab kõveraid laudu ning lukustab paika soontega terrassilauad ja klambrid.

Vaadake toodet>>

Pro-X1 juhik

Pro-X1 juhik kinnitub laua külge ja loob 1,6 mm vahe, juhtides samal ajal kahte CAMO terrassikruvi Edge laua külje sisse.

Vaadake toodet>>

Pro-NB juhik

Mis tahes materjalist kitsa laua paigaldamiseks – töödeldud saematerjal, seedripuit, lehtpuit, komposiitmaterjal ja PVC

Vaadake toodet>>

Terrassikruvide Edge kruvitsa otsakud

Kasutamiseks Pro-seeria juhikutega ja terrassikruvidega

Vaadake toodet>>

Eelpuurimise puur

Kasutage eelpuurimise otsakut, et puurida auk enne lehtpuidust laudade kinnitamist roostevabast terasest terrassikruvidega Edge.

Vaadake toodet>>

Ehitage nutikamalt, Ehitage kiiremini.

CAMO tooteid on lihtne mõista ja kasutada ning need sobivad igale terrassile – nii saate töö kiiresti valmis teha ja edasi liikuda

Hankige CAMO